Úspěchy a rekordy

Úspěchy našich žáků: Vojtěch Halamík
Úspěchy našich žáků: Štěpán Macháček
Úspěchy našich žáků: Skvělé páté místo v silné konkurenci!
Úspěchy našich žáků: Krajské kolo ve florbalu
Úspěchy našich žáků: Naše basketbalistky
Úspěchy našich žáků: McDonald’s Cup 2018
Úspěchy našich žáků: I stříbro je cenný kov!
Úspěchy našich žáků: Vybíjená – kategorie dívek
Úspěchy našich žáků: Alžběta Šatrová
Úspěchy našich žáků: Pražská aquabelka
Úspěchy našich žáků: Krajské kolo německé a francouzské olympiády 2018
Úspěchy našich žáků: Naši skvělí sportovci
Sběr: únor 2018
Úspěchy našich žáků: Hurá na krajské kolo ve florbalu
Úspěchy našich žáků: Alena Budinská
Úspěchy našich žáků: Rebeka Krunclová
Úspěchy našich žáků: Anna Duková
Sběr: listopad 2017
Úspěchy našich žáků: Mezinárodní závody v kombinované sestavě
Úspěchy našich žáků: Logická olympiáda 2017/2018 – základní kolo
Úspěchy našich žáků: Marek Šulc (říjen 2017)
Sběr: září 2017
Sběr: červen 2017
Úspěchy našich žáků: Vítězství v Desetiboji mladého strážníka
Úspěchy našich žáků: Marek Šulc (květen 2017)
Úspěchy našich žáků: Pohár rozhlasu – kategorie 6. a 7. třída
Úspěchy našich žáků: Matematická olympiáda (květen 2017)
Úspěchy našich žáků: Filip Darsa
Úspěchy našich žáků: Okresní kolo v gymnastice (květen 2017)
Sběr: duben 2017
Úspěchy našich žáků: Okresní kolo biologické olympiády 2017
Úspěchy našich žáků: Páté místo znamená úspěch
Úspěchy našich žáků: Krajské kolo anglické a německé olympiády 2017
Úspěchy našich žáků: Republikové finále ve florbalu a exkurze do Plzně
Sběr: únor 2017
Úspěchy našich žáků: Kvalifikace na republikové finále ve florbalu 2016/2017 – IV. kategorie
Úspěchy našich žáků: Okresní kolo německé olympiády 2017
Úspěchy našich žáků: Náš florbalový tým
Úspěchy našich žáků: Basketbalový turnaj ve Šmoulince 2017
Úspěchy našich žáků: Basketbalová školní liga 2017
Sběr: prosinec 2016
Úspěchy našich žáků: Krajské kolo ve florbalu 2016/2017 – IV. kategorie
Úspěchy našich žáků: Filip Abrham
Úspěchy našich žáků: Logická olympiáda 2016/2017 – krajské kolo
Úspěchy našich žáků: Přírodovědný klokan 2016/2017
Úspěchy našich žáků: Středočeská brusle (říjen 2016)
Úspěchy našich žáků: Logická olympiáda 2016/2017 – základní kolo
Sběr: září 2016
Úspěchy našich žáků: Basketbalový turnaj ve Šmoulince 2016
Úspěchy našich žáků: Putovní pohár ředitele MP Kladno (září 2016)
Sběr: červen 2016
Úspěchy našich žáků: Závěrečné olympiády (červen 2016)
Úspěchy našich žáků: Basketbalový turnaj v Jenči
Úspěchy našich žáků: Basketbalový turnaj Nadějí
Úspěchy našich žáků: Julie Hořavová a Stela Šišková
Poděkování za sběr (duben 2016)
Úspěchy našich žáků: Obhájení prvenství ve školní florbalové lize 2015/2016
Úspěchy našich žáků: Basketbalová školní liga 2016
Úspěchy našich žáků: Okresní kolo ve vybíjené
Sběr: duben 2016
Úspěchy našich žáků: Okresní kolo biologické olympiády 2016
Úspěchy našich žáků: Pohár se do Kladna nevrátil
Úspěchy našich žáků: Okresní kolo v gymnastice (duben 2016)
Úspěchy našich žáků: Matematický klokan 2015/2016
Úspěchy našich žáků: Kvalifikační kolo ve vybíjené – kategorie dívek
Poděkování za sběr (únor 2016)
Úspěchy našich žáků: Stela Šišková
Úspěchy našich žáků: Okresní kolo v basketbalu – III. kategorie dívek
Soutěž o nejlepší webové stránky 2016: Zhodnocení
Sběr: únor 2016
Úspěchy našich žáků: Michaela Faltusová
Poděkování za sběr (prosinec 2015)
Úspěchy našich žáků: Scio – Stonožka 9
Úspěchy našich žáků: Scio v prvním pololetí 2015/2016
Sběr: prosinec 2015
Úspěchy našich žáků: Okresní kolo německé olympiády 2016
Úspěchy našich žáků: Krajské kolo ve florbalu 2015/2016 – III. kategorie
Úspěchy našich žáků: Mladý chemik 2015/2016 – 2. kolo
Úspěchy našich žáků: Okresní kolo ve florbalu 2015/2016 – III. kategorie
Sběr: září 2015
Úspěchy našich žáků: Logická olympiáda 2015/2016 – základní kolo
Úspěchy našich žáků: Sportovní záčátek roku
Úspěchy našich žáků: Barbora Petrášová
Úspěchy našich žáků: Obhájení prvenství ve školní florbalové lize 2014/2015
Úspěchy našich žáků: Zuzana Niedobová
Úspěchy našich žáků: Trofeje vítězů
Úspěchy našich žáků: Lucie Pospíšilová
Úspěchy našich žáků: Okresní kolo malá kopaná 2014/2015 – III. kategorie
Úspěchy našich žáků: Školní florbalová liga 2014/2015