Search
Close this search box.

Úspěchy našich žáků: Hurá na krajské kolo ve florbalu

Žáci naší školy, ze druhých až pátých tříd, se po úspěchu v okresním kole kvalifikovali na krajské kolo ve florbale. Proto v pondělí 29. ledna 2018 odcestovali do Prahy Střešovic . V hale Tatranu Střešovice postupně změřili síly se žáky z Rakovníka, Mělníka, Jesenice u Prahy a Zelenče. V zápasech se nám moc nedařilo a do semifinále ani do finále jsme se neprobojovali a skončili jsme na 9. místě v celkovém pořadí. Získali jsme diplom a pohár za své umístění . Honzík Kabourek ze 2. třídy byl oceněn mezi nejlepšími hráči turnaje . V turnaji zvítězilo mužstvo ZŠ Jesenice u Prahy ( jinak mužstvo florbalu Chodov Praha ) a postupuje do REPUBLIKOVÉHO FINÁLE.

Naši školu reprezentovali: Jakub Kabourek V.A, Martin Čermák V.A, Tomáš Šíma III.A, Jan Kabourek II.A, Dirk Drechsel IV.A, Matyáš Keimar IV.A, Martin Pešta IV.A, Daniel Hrdlička IV.A, Tadeáš Hofman IV.A a Tobiáš Volf IV.A

Realizační tým: Mgr. Jan Zborka – trenér, Jan Marek – trenér brankářů, Matěj Rybář – kondiční trenér

Zpracoval Mgr. Jan Zborka