Search
Close this search box.

Úspěchy našich žáků: Krajské kolo ve florbalu

Žáci naší školy se po úspěšném vystoupení na okresním kole ve florbalu kvalifikovali na Krajské kolo této soutěže. Proto 25. ledna 2019 jeli na turnaj v Praze Střešovicích v hale Tatranu Střešovice. V základní skupině se naši kluci ze 4. a 5. tříd utkali se všemi účastníky turnaje. Nejprve prohráli s mužstvem z Mělníka 3:6, pak nestačili ani na favorizované mužstvo ze Zelenče 3:7. Ve třetím zápase porazili Popovické kozly 7:5, aby vzápětí prohráli s Duklou Benešov 2:7. Skupinu zakončili vítězně, vyhráli nad Rudými šípy Obříství 6:2 a ve vyřazovacích bojích hráli o 3. místo opět proti Benešovu. V úvodu utkání jsme vedli 2:0, pak prohrávali 2:3 a v polovině utkání 3:4. Ve druhém poločase kluci vyrovnali na 5:5. I když jsme měli převahu, soupeř všechny naše střely pochytal a minutu před koncem vstřelil vítězný gól a vyhrál 5:6. Klukům náleží velká pochvala za vzornou reprezentaci naší školy. 

Školu reprezentovali: IV.A – Tomáš Šíma, Vojta Verner, Štěpán Starý, František Munzar, IV.B – Vojta Polcar, V.A – Dirk Drechsel, Tobiáš Volf, Daniel Hrdlička, Tomáš Sixta, Martin Pešta