Search
Close this search box.

Úspěchy našich žáků: Naši skvělí sportovci

Do naší školy chodí mnoho skvělých sportovců, dokonce vynikajících! Jsme na ně velmi pyšní a děkujeme jejich rodičům, že je podporují, že i my můžeme sdílet jejich úspěchy. U nás ve škole se jim vždy budeme snažit vytvářet podmínky i pro vzdělání, i pro sport nejen v hodinách TV, kde rozvíjíme všestrannost, ale i mimo školu, kde zásluhou rodičů vynikají naši žáci v různých sportech. Děkujeme a držíme vám palce!

Jakub Tatíček (II.A) vyhrál nejprestižnější dětský lyžařský závod v ČR – LEKI CUP. Bráchové Filip (VI.A) a Jakub (II.A) Darsovi zažívají už i mezinárodní úspěchy v soutěžích judu, tyhle trofeje jsou z mezinárodní soutěže z Francie, oba 1. místo. Stela Šišková (IV.B) vyhrává všude, kde se objeví, také se věnuje judu.

Jsme na Vás hrdí, sportovci, máte naši podporu!