LVK1: Lyžařský výcvik 2020

Den první a druhý: sobota 11. ledna a neděle 12. ledna 2020

Včera jsme dorazili do Krakonošova v pořádku, je nám prima a lyžařské zpravodajství hlásí: Všichni lyžujeme a máme na čem, naši prvolyžovníci dnes už jezdili na vleku, Sněžka se nám ukazovala v celé své kráse, Černá hora taky a zítra se podělíme o další fotomomentky a zážitky. Zdravíme do nížin, SKOL.

Den třetí: pondělí 13. ledna 2020

Dnes jsme lyžovali celý den. Všichni, i ti, kteří lyžují poprvé, jezdí na vleku. Naše „fialky“ odpoledne krásně, bezpečně a elegantně sjeli dvakrát i celou sjezdovku. Sluníčko dnes nebylo, ale Sněžka se nám ukazovala celý den. Moc si užíváme prodlouženou sjezdovku Hakárek. Večer po přednášce ze zdravovědy – resuscitace – byla diskotéka se skvělými tanečníky a parádní atmosférou!

Den čtvrtý: úterý 14. ledna 2020

Tome, posílám text: Krakonoš nám na dnešek přichystal počasí skoro bez mráčku. Trénujeme správný pohyb v oblouku, odbouráváme nesprávné návyky a užíváme si i odpočinkové aktivity.

Den pátý: středa 15. ledna 2020

Užíváme si horského sluníčka a čerstvého povětří, všeho máme od Krakonoše dostatek. Dnes bylo žluté družstvo lyžovat na Pomezkách, odpoledne už jsme zase všichni lyžovali U Kostela. Večer jsme se dozvěděli něco ze zdravovědy, hlavním tématem byly zlomeniny. Zítra nás čeká další slunečný den a lyžovačka.

Den šestý: čtvrtek 16. ledna 2020

Dnes si na Pomezkách krásně zalyžovalo družstvo v oranžových dresech, my ostatní jsme trénovali hlavně na slalomovém svahu U Kostela. Večer byla parádní maškarní diskotéka a „polárník“, který nesmí na kurzu chybět. Ale v deset už byl na pokojích klid, protože zítra nás čeká dopoledne závěrečný závod ve slalomu a odpolední lyžování. Užíváme si i mimo sjezdovku na sněhu, kterého sice ubývá, ale pořád je to na parádní lyzovačku a řádění na sněhu.

V Malé Úpě zpracovala Mgr. Šárka Eisová

III.A & III.B: Předvánoční plaváníIV.A: Exkurze do České spořitelny