VIII.A: Malování

Na začátku května proběhla akce, na kterou jsme se s naší třídou už nějakou chvíli chystali. Rozhodli jsme se totiž, že naše domácí třída C4 by si zasloužila trochu vylepšit. Děti přinesly několik návrhů, jak by to mohlo vypadat. Nakonec jsme hlasovali a vybrali vítězný návrh – západ slunce v Africe.
 Ve čtvrtek 4. května to všechno vypuklo. Díky tomu, že nás bylo hodně, nám šla práce hezky od ruky. A vzali jsme to poctivě, od stopu až k podlaze. Každý se nějak zapojil a pomáhal. Samozřejmě se to neobešlo bez drobných komplikací, nečekaných překvapení, barevných cákanců a spousty práce, ale také jsme si užili dost legrace a zase se o něco lépe poznali. Několik obětavých dětí dokonce dobrovolně zůstalo i po škole, abychom to všechno zvládli. „Paní učitelko, my vás v tom nenecháme!“
 Během přestávek nás zvědavě chodili okukovat spolužáci z jiných tříd a také naši učitelé. Nejkrásnější byla návštěva paní učitelky Pálinkášové, která nám vyjádřila podporu výborným domácím dortem a buchtami!
 Během čtvrtka jsme tak zvládli vystěhovat nábytek a vymalovat strop i stěny. V pátek následovala první fáze úklidu, barevná malba na zadní zeď a nátěr topení a stěn omyvatelnou barvou. V pondělí přišlo dokonce pár dětí uklízet třídu do finální podoby – místo volna.
 Nyní máme třídu, která je opravdu naše a myslím, že na sebe můžeme být právem pyšní. Já děkuji všem dětem za jejich práci a nasazení, včetně hostujících pomocníků z 8.B.

Zpracovala Bc. Petra Štrbová

[lnt_gallery id=“16679″]

IX.B: Mystery Skype tentokrát se třeťáky… z TennesseeVI.C: Městská hra „Poznej Kladno“