IX.A a IX.B: Stará Živohošť

Po tolika společných letech je potřeba se pořádně rozloučit, a tak se IX.A a IX.B v pondělí 23. května vypravily na školní výlet do Staré Živohošti. Hned po příjezdu nám počasí ještě přálo, takže jsme s radostí využili místního bazénu. Po obědě se smíšené týmy utkaly ve volejbalovém turnaji. Večer jsme měli táborák a další sportovní program – jedna skupina se pokoušela o nohejbal, druhá skupina (kluků) našla parťáky z jiné školy a zahráli si společně rugby. Všichni dohromady jsme potom hráli hru, při které vybraný odvážlivec zkouší poznat své spolužáky, ovšem poslepu, jen hmatem, podle obličeje. No, někdo byl úspěšnější, někdo méně…

Druhý den dopoledne jsme vyrazili na procházku po okolí a odpoledne byl založen místní tetovací salón. Žádný strach, bylo to pouze barvou na tělo. Po obědě jsme si zahráli bowling, využili místní posilovnu a stihli připravit i stezku odvahy. Druhý večer proběhla diskotéka, ke konci se objevily i slzičky z nadcházejícího loučení. Abychom zahnali smutek, každý si nakonec prošel stezku odvahy.

Ve středu už nás bohužel čekal odjezd, takže dopoledne jsme strávili rozptýlení po areálu a připravovali jsme vystoupení na závěrečnou rozlučku. Tenhle výlet byl sice krátký, ale byl krásným zakončením společně strávených let.

Zpracovala Bc. Petra Štrbová

[lnt_gallery id=“8708″]

Úspěchy našich žáků: Basketbalový turnaj NadějíI.B: Pasování na čtenáře (červen 2016)