Soutěž o nejlepší webové stránky 2016

Vážení rodiče, prarodiče a další přátelé naší školy,

dovolte nám vás informovat, že 18. ledna 2015 jsme podali oficiální přihlášku do 13. ročníku soutěže o nejlepší webové stránky škol na území města Kladna „WWW ŠKOLA KLADNO 2015“. A byť tomu ještě není ani rok, kdy jsme naše nové stránky spustili a ukončili tak éru pokusů, omylů a provizorních řešení, urazili jsme dozajista velký kus cesty (troufáme si tvrdit, že správným směrem).

15. dubna 2014 jsme se nejenom kompletně převlékli do nových barev, aktivněji začali používat novou a jedinečnou grafickou identitu (ne pouze v rámci online prezentace), ale zejména začali webové stránky plnit množstvím vždy aktuálních příspěvků. Učitelé již nějaký čas mohou opět informovat žáky a rodiče prostřednictvím osobních, případně třídních stránek, každou neděli samozřejmě zveřejňujeme nový jídelní lístek a neustále aktualizujeme všechny důležité informace. V průběhu roku jsme vše navíc doplnili o elektronickou omluvenku, svépomocí rozšiřujeme naše působení na poli sociálních sítí a neustále se snažíme přicházet s nějakými těmi novinkami – například takřka okamžitým zpravodajstvím z výjezdu našich pedagogů a žáků v rámci výzvy. 56. Velký kus práce již je za námi, ale naše úsilí tím nekončí. Nápadů máme stále plno a usnout na vavřínech není v žádném případě náš směr.

Držte nám v následujících týdnech palce… Cíl máme jasný – 1. místo ;-)

P.S.: A samozřejmě budeme rádi, když se i vy, jakožto naši pravidelní návštěvníci, zapojíte do dalšího vývoje. Máte návrhy na zlepšení? Něco vám na stránkách stále chybí? Neváhejte se na nás se svými podněty obrátit. Vše zpětná vazba a hodnocení je pro nás důležité stejně jako pro naše žáky.

Aktualizováno: 25. ledna 2016 jsme ještě (dva dny před uzávěrkou) přihlásili V.B – třídu paní učitelky Michaely Pokorné, která se rozhodla soutěžit v kategorii C – tzv. „mini-weby“ tříd. Budeme všichni celé třídě držet palce :-)

IV.A: BrusleníÚspěchy našich žáků: Okresní kolo německé olympiády 2016