Úspěchy našich žáků: Krajské kolo ve florbalu 2015/2016 – III. kategorie

8. prosince 2015 odcestovali žáci naší školy na krajské kolo ve florbale do Benešova u Prahy. Do turnaje se kvalifikovalo celkem 12 vítězů okresních kol Středočeského kraje. Naši žáci ve skupině prohráli se 6. ZŠ Mladá Boleslav 0:3 a pak zvítězili nad ZŠ Nymburk 7:1 a postoupili do osmifinále turnaje. Zde narazili na ZŠ Vrdy z okresu Kutná Hora a zvítězili 3:1 .Ve čtvrtfinále se naši žáci střetli s pozdějším vítězem turnaje ZŠ Rudná u Prahy (8 hráčů hraje pravidelně florbalové soutěže). Vedli jsme 2:1, v poločase byl stav 2:2. Těsně před konce zápasu jsme dvakrát inkasovali a prohráli 2:4 a do semifinále jsme nepostoupili. Za vynikající a nadšené výkony si všichni naši žáci zaslouží pochvalu.

Složení týmu: Matěj Čermák, Tobiáš Chromý, Štěpán Vimmer, Jiří Hrkal, Adam Jirák, Jakub Jupa, Petr Nádeníček, Mikuláš Mentberger, Adam Sojka, Josef Švarc a Lukáš Terynger

Trenér: Mgr. Jan Zborka

Zpracoval Mgr. Jan Zborka

[lnt_gallery id=“4948″]

II.B: VánoceV.B: Vánoční besídka