Úspěchy našich žáků: Sportovní záčátek roku

V září se naši žáci zúčastnili několika sportovních soutěží, ve všech reprezentovali školu velmi úspěšně. Patří za to dík všem zúčastněným i pedagogům, kteří je na soutěže připravují a účastní se s nimi těchto akcí.

O putovní pohár ředitele MP Kladno

V konkurenci 15 škol, v 15. ročníku této náročné a všestranně zaměřené soutěže vybojovalo čtyřčlenné družstvo složené z žáků a žákyň VII.B nejvyšší příčku – 1. místo. Z rukou ředitele MP Kladno převzali žáci pohár, diplomy a hodnotné věcné ceny.

Základní kolo turnaje ZŠ v malé kopané

Výběr žáků z 8. a 9. tříd (soutěžní kategorie IV.) vybojoval postup do okresního kola turnaje ZŠ v malé kopané (ve skupině neprohráli žádný zápas). Držte našim fotbalistům palce v bojích o další postup 14. října 2015. Změříme síly s ostatními vítězi ze základních skupin.  Kromě skvělých sportovních zážitků máme možnost v případě obsazení postupového místa bojovat i v dalších kolech této soutěže.

Okresní kolo v přespolním běhu

1. října se naši žáci zúčastnili okresního kola v běžeckém závodě základních škol – přespolní běh (okresní kolo). Ve velké konkurenci 19 škol jsme obsadili dvě 4. místa, jedno 16. místo a v kategorii IV – chlapci (8. a 9. třída) naši běžci obsadili v konkurenci asi stovky závodníků zlatou příčku – 1. místo. Vybojovali tím možnost účasti v krajském finále této soutěže. Ale protože se kromě 1 závodníka všichni běžci v termínu konání krajského finále účastnili týdenního výměnného studijního pobytu v partnerké škole v Německu, reprezentovali kladenský region v krajském kole závodníci SG Kladno, kteří se umístili v okresním kole za našimi závodníky na 2. místě.

Zpracovala Mgr. Šárka Eisová

[lnt_gallery id=“3017″]

II.B: Pracovní činnostiIV.A: Pracovní činnosti